Sukces naszych strzelców PDF Drukuj Email
Piątek, 12 Listopad 2010 21:53

Sukces naszych strzelców w zawodach VII rundy Podkarpackiej Ligi Strzeleckiej 2010 w Łupkowie

W dniach 23-24 października została rozegrana VII i ostatnia runda zawodów strzeleckich Ligi Podkarpacie  na strzelnicy w Łupkowie. Rywalizowały między sobą zespoły strzeleckie w takich konkurencjach jak pistolet wojskowy, karabinek wojskowy, pojedynek strzelecki oraz dwubój strzelecki. Nasza drużyna Gamrat-LOK  wystąpiła  w dwóch składach pierwszy: .E. Misiołek, P.Kowalczyk, J. Grzywacz drugi skład  z naszym zawodnikiem Zb. Wolskim został uzupełniony zawodnikami z Jedlicza i Ropczyc. Nasza pierwsza drużyna spisała się w tej rundzie bardzo dobrze i odniosła sukces poprawiając swoją końcową lokatę w klasyfikacji generalnej. Był to więc najlepszy występ w tym dziesięcioleciu naszej drużyny. Ponownie najlepszym okazał się kol Edward Misiołek, który w karabinku wojskowym zajął najlepsze -jak dotychczas w startach naszych zawodników - drugie miejsce i znalazł się po raz pierwszy na upragnionym "pudle" zwycięzców.

E.Misiołek 2 x drugi

 

 

Dobre  10 -te miejsce zajął w tej konkurencji  kol Z. Wolski, J.Grzywacz był 24, a P.Kowalczyk 29 na 42 startujących zawodników. W klasyfikacji zespołowej nasza drużyna w tej konkurencji  uplasowała się na wysokim 5-tym miejscu W strzelaniu z pw E. Misiołek był 10, P.Kowalczyk 32 ,a J. Grzywacz 34..Niespodziewanie zespołowo konkurencje tą wygrał zespół LOK z Niska, Gamrat był 13-ty. Również w dwuboju nasz kol E. Misiołek zajął 2 -gie miejsce umacniając swoją końcową lokatę. Serdecznie gratulujemy tak wysokich lokat w dwóch konkurencjach. Pozostali nasi zawodnicy zajęli dalsze miejsca P.Kowalczyk -31, J.Grzywacz- 32 a Z. Wolski -43

Drużyna LOK-KŻR Jasło

W klasyfikacji generalnej Podkarpackiej Ligi Strzeleckiej LOK-KŻR nasz pierwszy zespół z Gamratu LOK w Jaśle  znalazł się po raz pierwszy na wysokim 7- miejscu (na 28 sklasyfikowanych zespołów), zaś w konkurencji indywidualnej  pistoletu E. Misiołek uplasował się jako 9-ty, co należy uznać za najlepsze lokaty  w zawodach strzeleckich okręgowych tego dziesięciolecia - gratulujemy.

Końcowa ocena po VII rundach

W zawodach 2010r Podkarpackiej ligi Strzeleckiej KŻR nasza drużyna wzięła udział w 6-ciu zawodach na 6 rozegranych rund. Wiadomo, iż wskutek powodzi nie odbyła się 3 -cia runda w Ropczycach.

W zawodach drużyna występowała w składzie Edward Misiołek – 5 udziałów, Paweł Kowalczyk- 5 udziałów, Grzegorz Więcek- 3 udziały, Zbigniew .Wolski – 2 udziały oraz wystąpił w innych drużynach 2 razy,(Grom –Tarnobrzeg) i w drugim zespole Gamratu -1 raz, Jerzy Grzywacz – 1 udział, Ryszard Karmelita -1 udział.

Ponadto nasza drużyna wystawiła zespół II-gi, w zawodach VII rundy w Łupkowie

Najlepszym z naszych zawodników był Edward Misiołek. I tak indywidualnie w pistolecie biorąc udział w 5 zawodach zajął wysokie 9 miejsce na 74 sklasyfikowanych zawodników. Z.Wolski, P.Kowalczyk, R.karmelita i J. Grzywacz zajęli w tej konkurencji miejsca poza 50 tką

W karabinku również najlepszy był E Misiołek zajął 18 te miejsce, G. Więcek był 51 natomiast Z Wolski startując w Gromie Tarnobrzeg był 36-37. Pozostali zajęli miejsca poza 50 tką

W rzucie granatem najlepszym w naszej drużynie był R.Karmelita startując tylko w jednych zawodach zajął 26 miejsce. P Kowalczyk był 33, zaś Więcek 34.

Indywidualnie w trójboju ogniowym zdecydowanie najlepszy był znów Edward Misiołek , który uplasował się na 9 miejscu. Z. Wolski zajął 40-41 miejsce, pozostali poza 50-tką

W klasyfikacji zespołowej w pistolecie zespół Gamrat KŻR-LOK zajął 12 –te miejsce na 27 sklasyfikowanych zespołów.

W klasyfikacji zesp karabinka (pistolet maszynowy) nasz zespół zajął egz 6-7 miejsce.

W klasyfikacji rzutu granatem Gamrat był 7-9 miejsce na 31 sklasyfikowanych zespołów. W pojedynku strzeleckim Gamrat był 6-ty.

W klasyfikacji Generalnej nasz zespół uplasował się na wysokim 7 miejscu na 28 sklasyfikowanych zespołów. Reasumując występ naszego zespołu w Zawodach Podkarpackiej ligi strzeleckiej okazał się bardzo udany. Sukces ten opisany na naszej stronie internetowej zostanie również odnotowany w Kronice KŻR.

 
 
O Klubie KŻR
 

Ilość użytkowników

Naszą witrynę przegląda teraz 185 gości 
Czy jesteś zainteresowana/y strzelectwem?